Autor Wątek: Biblioteka  (Przeczytany 4365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leith

  • ✞ Happy Żniwiarz ✞
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1031
  • Reputacja +6/-0
  • ✞ ,,Sąd ostateczny nikogo nie ominie..'' ✞
    • Zobacz profil
Biblioteka
« dnia: Lipiec 28, 2014, 14:34:00 »

Bardzo stara biblioteka. Przesiaduje tam często wiele mędrców i łaknących nauki bądź literatury ludzi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2014, 10:47:00 wysłana przez Zuzm »
Kolor Administracyjny - Czerwony

KP

Żniwiarz





Imię:
Deadly
Płeć:
Samica
Rasa:
Chiro
Odmiana:
Śmierć
Ataki:
Powiększanie skrzydeł do ogromnych rozmiarów i ciąć co popadnie, oraz atakowanie (myślą).



If I had a world of my own everything would be nonsense.
Nothing would be what it is because everything would be what it isn't.

Sueil

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja +2/-1
  • Czytanie moim życiem!
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2014, 10:30:48 »
Weszła do miejscowej biblioteki. Przeszła między działami, aż znalazła ten, o który jej chodziło. Zdjęła z półki książkę pt. "Rośliny trujące i lecznicze na świecie i ich zastosowanie oraz przepisy na wszelkiej maści eliksiry". Tytuł długi, ale Sue była z niego zadowolona. Usiadła na ziemi, oparła o regał i zaczęła czytać.
Władam powietrzem, mogę stać niewidzialno-niesłyszalna i zmieniam się w ogromych rozmiarów tygrysa. Jestem niska, blada i mam na sobie białą koszulę, szary płaszcz, czarne spodnie  i wysokie, ciemne buty. Resztę informacji o mnie znajdziesz pod tym linkiem: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html

Ekwipunek:
póki co zero

Statystyki:
Siła: 25
Szybkość/Zręczność: 25
Wiedza: 25 + 10
Zmysły: 25


Imię: Amigo
Płeć: chłopak
Rasa: Lyks
Odmiana: światło
Atak: Oślepia przeciwnika rozbłyskiem światła i tworzy przenośne, wyczerpujące się po dłuższej chwili kule światła

Sueil

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja +2/-1
  • Czytanie moim życiem!
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2014, 11:29:05 »
Wstała obolała i spojrzała na książkę. Nic przydatnego, pomyślała i odstawiła tomiszcze na miejsce. Obok wcześniej czytanego tytułu zobaczyła najprawdopodobniej bardziej twórczą książkę pt. "Trucizny roślinne. Rodzaje, zastosowanie i reakcje poszczególnych gatunków na nie". Zdjęła ją oraz tom tego samego autora o ziołach leczniczych. Rozejrzała się. Skoro biblioteka, to znaczy, że można książki wypożyczać... Ale nie widzę osoby od wypożyczania... Zostawię je na ich miejscach i później po nie wrócę. Zrobiła tak jak pomyślała i wyszła.
Władam powietrzem, mogę stać niewidzialno-niesłyszalna i zmieniam się w ogromych rozmiarów tygrysa. Jestem niska, blada i mam na sobie białą koszulę, szary płaszcz, czarne spodnie  i wysokie, ciemne buty. Resztę informacji o mnie znajdziesz pod tym linkiem: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html

Ekwipunek:
póki co zero

Statystyki:
Siła: 25
Szybkość/Zręczność: 25
Wiedza: 25 + 10
Zmysły: 25


Imię: Amigo
Płeć: chłopak
Rasa: Lyks
Odmiana: światło
Atak: Oślepia przeciwnika rozbłyskiem światła i tworzy przenośne, wyczerpujące się po dłuższej chwili kule światła

Leith

  • ✞ Happy Żniwiarz ✞
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1031
  • Reputacja +6/-0
  • ✞ ,,Sąd ostateczny nikogo nie ominie..'' ✞
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2014, 13:34:23 »
Wszedł do biblioteki. Jedno z jego ulubionych miejsc. Poszedł do działu z książkami o legendach i odłożył tą co miał przy sobie. Zaczął chodzić po bibliotece i przeglądać wszystkie działy z książkami.
Kolor Administracyjny - Czerwony

KP

Żniwiarz





Imię:
Deadly
Płeć:
Samica
Rasa:
Chiro
Odmiana:
Śmierć
Ataki:
Powiększanie skrzydeł do ogromnych rozmiarów i ciąć co popadnie, oraz atakowanie (myślą).



If I had a world of my own everything would be nonsense.
Nothing would be what it is because everything would be what it isn't.

Leith

  • ✞ Happy Żniwiarz ✞
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1031
  • Reputacja +6/-0
  • ✞ ,,Sąd ostateczny nikogo nie ominie..'' ✞
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2014, 13:42:10 »
Znalazł książkę na temat Powierników. Zaciekawiła go. Może dowiedziałby się więcej na swój temat? Wziął książkę i poszedł dalej. Kolejne też były ciekawe. Na temat hybryd i różnych dziwnych stworzeń. Zabrał obie książki i wyszedł.
Kolor Administracyjny - Czerwony

KP

Żniwiarz





Imię:
Deadly
Płeć:
Samica
Rasa:
Chiro
Odmiana:
Śmierć
Ataki:
Powiększanie skrzydeł do ogromnych rozmiarów i ciąć co popadnie, oraz atakowanie (myślą).



If I had a world of my own everything would be nonsense.
Nothing would be what it is because everything would be what it isn't.

Sueil

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja +2/-1
  • Czytanie moim życiem!
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2014, 14:34:21 »
Przyszła tu jeszcze raz. Podeszła do zapamiętanego miejsca i wzięła dwie interesujące ją książki. Ściskając tomy pod płaszczem, odeszła.
Władam powietrzem, mogę stać niewidzialno-niesłyszalna i zmieniam się w ogromych rozmiarów tygrysa. Jestem niska, blada i mam na sobie białą koszulę, szary płaszcz, czarne spodnie  i wysokie, ciemne buty. Resztę informacji o mnie znajdziesz pod tym linkiem: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html

Ekwipunek:
póki co zero

Statystyki:
Siła: 25
Szybkość/Zręczność: 25
Wiedza: 25 + 10
Zmysły: 25


Imię: Amigo
Płeć: chłopak
Rasa: Lyks
Odmiana: światło
Atak: Oślepia przeciwnika rozbłyskiem światła i tworzy przenośne, wyczerpujące się po dłuższej chwili kule światła

Evvie

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja +3/-0
  • Life is just a dream...
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2014, 18:41:53 »
Weszła do starego budynku biblioteki. Dziś już trochę pewniejsza, nie założyła zbroi, tylko została w samej czarnej sukience. Oczywiście, ostrożności nigdy za wiele, więc swój miecz wzięła. Niepewnie otworzyła wielkie drzwi biblioteki, które zaskrzypiały. Zamknęła za sobą drzwi i rozejrzała się. Dawno nie była w tym miejscu od czasu, gdy chciała poznać nowe przepisy na eliksiry uzdrawiające. Powoli szła między regałami, jej każdy krok nosiło echo po całym pomieszczeniu. Wreszcie, zatrzymała się przy ciekawym dziale... "Żywioły - zdolności wrodzone". Przejeżdżała wzrokiem po tytułach napisanych na grzbietach poukładanych książek. Wreszcie jej zainteresowanie uzyskał jeden tytuł... "Udoskonalanie swoich zdolności - żywioł powietrza". Rozejrzała się, czy nikt nie widzi i sięgnęła po książkę. Usiadła w jednym z ciemnych kątów i "zanurzyła" się w lekturze. W końcu już nie widziała niczego, co się wokoło niej dzieje, tylko ona i książka. Miło jest się czegoś dowiedzieć o części samej siebie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2014, 19:29:27 wysłana przez Evvie »

Imię: Starry
Płeć: Samiec
Rasa: Kyre
Odmiana: Noc
Atak: Potrafi na chwile zamieniać dzień w noc usypiając ofiarę.
O Evvie: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,39.0.html

Sophie

  • Gość
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 31, 2014, 19:34:38 »
Przywędrowała do biblioteki i rozejrzała się. Kątem oka zauważyła jakiś ruch i szelest kartek. Była to jakaś dziewczyna, która coś czytała. Nie widziała dokładnie jej twarzy, ani książki, którą przeglądała, gdyż ta siedziała w mroku. Sophie zaczęła błądzić po bibliotece. Przechadzała się między regałami, aż straciła czytającą osobę z oczu. Szukała czegoś o smokach. Znalazła jednak książki o mieszańcach i ich zdolnościach, o żywiołach, coś o czarach i eliksirach, o magicznych stworzeniach. Po kilku minutach w oczu rzucił jej się czarna, cienka książka: "10 najgroźniejszych smoków". Rozejrzał się, na szczęście biblioteka była chyba pusta prócz tej dziewczyny siedzącej w kącie, więc raczej nikt jej nie widział. Usiadła przy małym stole na końcu biblioteki i zaczęła przewracać kartki, szukając informacji o nocnym demonie i jego zdolnościach.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2014, 19:45:05 wysłana przez Sophie »

Evvie

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja +3/-0
  • Life is just a dream...
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2014, 19:44:59 »
Gdy usłyszała czyjeś kroki, podniosła odruchowo wzrok znad małych liter wciągającej książki. To ta dziewczyna, którą spotkałam w barze... Przyglądała się jej przez chwilę po kryjomu... Uśmiechnęła się pod nosem i wróciła do lektury...

Imię: Starry
Płeć: Samiec
Rasa: Kyre
Odmiana: Noc
Atak: Potrafi na chwile zamieniać dzień w noc usypiając ofiarę.
O Evvie: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,39.0.html

Sueil

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja +2/-1
  • Czytanie moim życiem!
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 31, 2014, 21:26:12 »
Weszła radośnie i odnalazła regał, na którym widniały dwa puste miejsca po książkach, które wypożyczyła. Odłożyła je na miejsce i zaczęła chodzić wśród regałów, szukając czegoś ciekawego. W jednym z kątów ujrzała zaczytaną Evvie. Uśmiechnęła się pod nosem i poszła dalej, by jej nie przeszkadzać. Znalazła regał, na którym były książki o mieszańcach. Obok tomów zobaczyła puste miejsce. Ciekawe co tu stało, pomyślała i w tym momencie ujrzała książkę, która wyglądała interesująco. Zdjęła z półki tomiszcze pt. "Mieszańce, ich zdolności i najczęściej spotykane hybrydy". Usatysfakcjonowana poszła do małych stolików na końcu biblioteki, lecz zobaczyła przy jednym z nich dziewczynę, czytającą coś cienkiego. Nie będę jej przeszkadzać, pomyślała i znalazła trochę dalej przyjemny kącik. Zwinęła swój płaszcz w poduszkę i położyła tak, żeby było jej wygodnie. Zaczęła czytać książkę.
Władam powietrzem, mogę stać niewidzialno-niesłyszalna i zmieniam się w ogromych rozmiarów tygrysa. Jestem niska, blada i mam na sobie białą koszulę, szary płaszcz, czarne spodnie  i wysokie, ciemne buty. Resztę informacji o mnie znajdziesz pod tym linkiem: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html

Ekwipunek:
póki co zero

Statystyki:
Siła: 25
Szybkość/Zręczność: 25
Wiedza: 25 + 10
Zmysły: 25


Imię: Amigo
Płeć: chłopak
Rasa: Lyks
Odmiana: światło
Atak: Oślepia przeciwnika rozbłyskiem światła i tworzy przenośne, wyczerpujące się po dłuższej chwili kule światła

Sueil

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja +2/-1
  • Czytanie moim życiem!
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2014, 21:44:52 »
Ciekawe, naprawdę ciekawe. Można by coś do mojej własnej biblioteki przepisać, pomyślała i z cichym jękiem podniosła się. Rozwinęła swój szary płaszcz i narzuciła go na plecy. Chwyciła książkę pod pachę, chroniąc ją pod połą płaszcza.Wolnym krokiem ruszyła do drzwi, gdy ujrzała na regale jeszcze jedną książkę, która mogła być interesująca. Wzięła jeszcze ze sobą tom "Żywiołu Powietrza" i wyszła z gmachu biblioteki. Na zewnątrz padało i było zimno. Założyła kaptur na głowę, otuliła siebie i książki jeszcze dokładniej i szybkim krokiem odeszła w stronę baru. Po raz kolejny zgłodniała, a po za tym miała nieodpartą ochotę na coś rozgrzewającego do picia. /wyszła/
Władam powietrzem, mogę stać niewidzialno-niesłyszalna i zmieniam się w ogromych rozmiarów tygrysa. Jestem niska, blada i mam na sobie białą koszulę, szary płaszcz, czarne spodnie  i wysokie, ciemne buty. Resztę informacji o mnie znajdziesz pod tym linkiem: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html

Ekwipunek:
póki co zero

Statystyki:
Siła: 25
Szybkość/Zręczność: 25
Wiedza: 25 + 10
Zmysły: 25


Imię: Amigo
Płeć: chłopak
Rasa: Lyks
Odmiana: światło
Atak: Oślepia przeciwnika rozbłyskiem światła i tworzy przenośne, wyczerpujące się po dłuższej chwili kule światła

Sophie

  • Gość
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 31, 2014, 23:11:38 »
Sophie zauważyła przybycie Sueli, ale nie odezwała się. Znalazła to, o co jej chodziło, w sumie nie musiała szukać długo. "Nocne Furie - przeklęte nocne pomioty plujące eksplodującą plazmą. Są one najszybszymi smokami, ale ich podniebna potęga zmienia się w niezgrabność na ziemi. Jednak nie na tym koniec. Na niebie są również niezwykle zwinne, potrafią uniknąć kilkunastu wyrzuconych w ich stronę sieci naraz. Ich siła również wyróżnia się spośród tłumu. Potrafią odrzucić od siebie smoki dwa razy większe od nich samych. Nie są więc słabe, ale zdarzają się gatunki dysponujące większą siłą. Posiadają znakomity słuch, a nawet zdolność echolokacji. Ich zęby nie są zbyt ostre, tak samo jak pazury a na ciele nie ma zbyt wielu kolców, prócz tych na grzbiecie. Gatunek ten łatwo się dekoncentruję. Nic więcej o nich nie wiadomo, prócz tego, że w ostatnim stuleciu ich liczba spadła niemal do 0."
Tego dowiedziała się Sophie. Czyli Nocne Furie niemalże już wyginęły. Zamknęła książkę i odłożyła ją na miejsce. Wyszła z biblioteki prosto w ulewę.

Leith

  • ✞ Happy Żniwiarz ✞
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1031
  • Reputacja +6/-0
  • ✞ ,,Sąd ostateczny nikogo nie ominie..'' ✞
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 06, 2014, 21:24:33 »
Wszedł z książkami i małym podopiecznym, który od razu zaczął latać po całym pomieszczeniu. Leith poszedł odnieść książki i zaczął szperać w dziale z książkami o demonach. Wyciągnął pierwszą lepszą książkę, siadł do stołu i zaczął przeglądać starą księgę.
Kolor Administracyjny - Czerwony

KP

Żniwiarz





Imię:
Deadly
Płeć:
Samica
Rasa:
Chiro
Odmiana:
Śmierć
Ataki:
Powiększanie skrzydeł do ogromnych rozmiarów i ciąć co popadnie, oraz atakowanie (myślą).



If I had a world of my own everything would be nonsense.
Nothing would be what it is because everything would be what it isn't.

Evvie

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja +3/-0
  • Life is just a dream...
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 07, 2014, 09:39:22 »
Spojrzała na wychodzącą postać, a że jej się nudziło, to postanowiła go śledzić... nałożyła na siebie płaszcz, a kaptur znów zasłaniał jej fioletowe oczka. Idzie za Leithem, chowając się co chwila za różnymi przedmiotami.

Imię: Starry
Płeć: Samiec
Rasa: Kyre
Odmiana: Noc
Atak: Potrafi na chwile zamieniać dzień w noc usypiając ofiarę.
O Evvie: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,39.0.html

Leith

  • ✞ Happy Żniwiarz ✞
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1031
  • Reputacja +6/-0
  • ✞ ,,Sąd ostateczny nikogo nie ominie..'' ✞
    • Zobacz profil
Odp: Biblioteka
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 07, 2014, 09:41:20 »
Zatrzymał się przy wyjściu. Gdy się odwrócił w prawdzie nikogo nie zauważył, lecz czuł się obserwowany. Deadly pisnęła cicho. Chłopak założył kaptur na głowę i ruszył w stronę miasta. /Wyszedł/
Kolor Administracyjny - Czerwony

KP

Żniwiarz





Imię:
Deadly
Płeć:
Samica
Rasa:
Chiro
Odmiana:
Śmierć
Ataki:
Powiększanie skrzydeł do ogromnych rozmiarów i ciąć co popadnie, oraz atakowanie (myślą).



If I had a world of my own everything would be nonsense.
Nothing would be what it is because everything would be what it isn't.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
przygodywdziczy newhistory radiomms elitserienspeedway nii-chan