Autor Wątek: Pole Namiotowe  (Przeczytany 1299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuzm

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1649
  • Reputacja +11/-1
  • Nienawiść po czasie słabnie...
    • Zobacz profil
Pole Namiotowe
« dnia: Lipiec 29, 2014, 16:59:07 »
Polana dość bezpieczna jak na środek lasu. Spokojnie można ustawiać tu swoje własne domki, nie martwiąc się o pieniądze i niedosyt...

Towarzysz

Imię- Delgado
Płeć- Chłopiec
Rasa- Akuma
Odmiana- Ogień
Ataki- Rozgrzewa otoczenie wokół wroga, zianie ogniem
Poziom - 3

STATYSTYKI[color]
Siła: 40
Szybkość/Zręczność: 60
Wiedza: 60
Zmysły: 50



Paczaj! Tu jest więcej!


Sueil

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja +2/-1
  • Czytanie moim życiem!
    • Zobacz profil
Odp: Pole Namiotowe
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2014, 20:46:06 »
Weszła z Amigiem w kapturze. Rozkoszowali się ciszą, która była wszędzie. Minęła parę namiotów i weszła w las. Chodzili to tu, to tam aż odeszli na tyle, by poćwiczyć swoje zdolności. Sueil latała, tworzyła tornada, przenosiła gałęzie. Wychodziło jej to coraz lepiej. Amigo tworzył kule światła i oślepiał drzewa. Po kilku ćwiczeniach osobno, zaczęli ćwiczyć wspólnie. Amigo tworzył wielkie kule światła, a Sue przenosiła je.
Władam powietrzem, mogę stać niewidzialno-niesłyszalna i zmieniam się w ogromych rozmiarów tygrysa. Jestem niska, blada i mam na sobie białą koszulę, szary płaszcz, czarne spodnie  i wysokie, ciemne buty. Resztę informacji o mnie znajdziesz pod tym linkiem: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html

Ekwipunek:
póki co zero

Statystyki:
Siła: 25
Szybkość/Zręczność: 25
Wiedza: 25 + 10
Zmysły: 25


Imię: Amigo
Płeć: chłopak
Rasa: Lyks
Odmiana: światło
Atak: Oślepia przeciwnika rozbłyskiem światła i tworzy przenośne, wyczerpujące się po dłuższej chwili kule światła

Sueil

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja +2/-1
  • Czytanie moim życiem!
    • Zobacz profil
Odp: Pole Namiotowe
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2014, 12:30:57 »
Zdyszani po treningu, usiedli.
- następnym razem, wezmę dla siebie jedzenie - zwróciła się Sue do Amiga. - a teraz mój najdroższy, spadamy stąd.
Wstała, a Amigo wskoczył jej do kaptura. Odeszli.
Władam powietrzem, mogę stać niewidzialno-niesłyszalna i zmieniam się w ogromych rozmiarów tygrysa. Jestem niska, blada i mam na sobie białą koszulę, szary płaszcz, czarne spodnie  i wysokie, ciemne buty. Resztę informacji o mnie znajdziesz pod tym linkiem: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html

Ekwipunek:
póki co zero

Statystyki:
Siła: 25
Szybkość/Zręczność: 25
Wiedza: 25 + 10
Zmysły: 25


Imię: Amigo
Płeć: chłopak
Rasa: Lyks
Odmiana: światło
Atak: Oślepia przeciwnika rozbłyskiem światła i tworzy przenośne, wyczerpujące się po dłuższej chwili kule światła

Nora

  • mieszańcy
  • Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pole Namiotowe
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2014, 14:04:08 »
Przybiegła tu z małym ciężarkiem ( z Samarą). Dynia okazała się ciężka. Musieły zrobić sobie przerwę. Położyły się na trawię. Nora urwała źdźbło i włożyła sobie je do buzi. Żuła jej jak krowa. Przy okazji udawała starszego pana, który uczył ją strzelania. Był to dziwny staruszek... kotołak. Samara zostawiła dynie obok swojej pani i wyruszyła na poszukiwania wody.
                     To co mam przy sobie:
- 5 cukierków.

Wygląd -

Imię - Samara
Płeć - Dziewczynka
Rasa - Manticore
Odmiana - Mrok
Ataki - chwilowa ślepota wroga i przywoływanie 'cienia' (takie dzikie stworzenie zatrzymujące serce ofiary, może także straszyć po nocach, cień oczywiście i spełniać pomniejsze zachcianki. Cień który będzie posłuszny Samarze to Orkhaem).

Nora

  • mieszańcy
  • Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pole Namiotowe
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2014, 14:33:30 »
Samara po chwili przyszła z małą buteleczką z wodą. Dała Norze która zaczerpnęła dużego łyka zostawiając trochę dla Samary. Obie nabrały energii potrzebnej do szukania cukierków. Nie chciało im się pójść gdzieś indziej. To pole musiało wystarczyć. Najpierw zaczęły od przeszukiwania trawy. Kryły się w niej małe myszy. Samara parę upolowała. Nora nie mogła się powstrzymać... musiały tu przenocować. Samara teraz zaczęła szukać drewna a Nora nadal nie odpuszczała z cukierkami. Wkładała nos w kępki traw i wąchała jak pies. Samara trudziła się zrobieniem ognia.
                     To co mam przy sobie:
- 5 cukierków.

Wygląd -

Imię - Samara
Płeć - Dziewczynka
Rasa - Manticore
Odmiana - Mrok
Ataki - chwilowa ślepota wroga i przywoływanie 'cienia' (takie dzikie stworzenie zatrzymujące serce ofiary, może także straszyć po nocach, cień oczywiście i spełniać pomniejsze zachcianki. Cień który będzie posłuszny Samarze to Orkhaem).

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
zostangwiazda amazing-monster-wolfs-world cyganie aplikacja2013 duesicilie