Autor Wątek: Głuchy szlak  (Przeczytany 1204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuzm

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1649
  • Reputacja +11/-1
  • Nienawiść po czasie słabnie...
    • Zobacz profil
Głuchy szlak
« dnia: Lipiec 28, 2014, 16:20:02 »
Droga ukryta w głębi spopielonego zagajnika. Kilka minut cichej, jakby martwej, drogi i dochodzimy do zamku. Zamieszkanego przez udawane wampiry - zmiennokształty zmieniające się w nietoperze.

Towarzysz

Imię- Delgado
Płeć- Chłopiec
Rasa- Akuma
Odmiana- Ogień
Ataki- Rozgrzewa otoczenie wokół wroga, zianie ogniem
Poziom - 3

STATYSTYKI[color]
Siła: 40
Szybkość/Zręczność: 60
Wiedza: 60
Zmysły: 50



Paczaj! Tu jest więcej!


Sueil

  • mieszańcy
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja +2/-1
  • Czytanie moim życiem!
    • Zobacz profil
Odp: Głuchy szlak
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2014, 13:07:49 »
Zabłąkała się w te okolice. Ostrożnie szła wzdłuż spopielonych drzew. Nagle ujrzała przed sobą wielki zamek. Przerażony Amigo wyleciał z kaptura Sueil i obleciał jedną z wież zamczyska dookoła. Nagle wrócił z piskiem. Za nim podążały cztery nietoperze, które po postawieniu łapek na ziemi stały się ludźmi.
- kim jesteś i czego tu szukasz? - spytał jeden z nich.
- jestem Sueil i nie zbliżajcie się. - odpowiedziała Sue i lekko się uniosła. W tym momencie usłyszała ostrzegawczy krzyk Amiga. W porę zamknęła oczy, by nie zostać oślepioną. Chwyciła Amiga i lecąc, uciekła.
Władam powietrzem, mogę stać niewidzialno-niesłyszalna i zmieniam się w ogromych rozmiarów tygrysa. Jestem niska, blada i mam na sobie białą koszulę, szary płaszcz, czarne spodnie  i wysokie, ciemne buty. Resztę informacji o mnie znajdziesz pod tym linkiem: http://www.febristh.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html

Ekwipunek:
póki co zero

Statystyki:
Siła: 25
Szybkość/Zręczność: 25
Wiedza: 25 + 10
Zmysły: 25


Imię: Amigo
Płeć: chłopak
Rasa: Lyks
Odmiana: światło
Atak: Oślepia przeciwnika rozbłyskiem światła i tworzy przenośne, wyczerpujące się po dłuższej chwili kule światła

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
corleone 2p cs-komandosi saigo-no-chi asg-wlodawa