Autor Wątek: Nora  (Przeczytany 973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nora

  • mieszańcy
  • Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Nora
« dnia: Sierpień 31, 2014, 15:13:06 »
Imię:Nora

Wiek:11 lat

Pierwszy wygląd:Mała dziewczyna z brązowymi włosami oraz oczami. Wysportowana i trochę umięśniona. Ma zęby jak rekin. Nie wiadomo jak, nie chce się starzeć, ciągle mam 11 lat. Często nosi czarną sukienkę oraz do tego maskę. Za sukienką jednak jest podręczna broń. Więc nie wiesz tej małej słodkiej dziewczynce...

Drugi wygląd:Drugi wygląd to rekino-człowiek. Krwiożerczy i silny. Mała dziewczynka zamienia się w niego nie często. Tylko jak ma... "szały". Umięśniony z ostrymi zębami rozszarpuje ofiary. Świetnie pływa. Kiedy rekin znów przemieni się w dziewczynkę, ona nic nie pamięta. Budzi się cała w krwi... tylko tyle.

Rodzina:Yyyyy...

Stan cywilny:Wolna! Za mała na romanse.

Praca: Uzdrowiciel

Alfa czy nie:Nie

Charakter:Najczęściej jest osobą cichą, skrytą w sobie. Nie mówi zbyt dużo. Ale gdy przyczepi się do kogoś, staje się osobą radosną. Zna pełno sztuczek, by wykorzystać swoją małą, słodką twarzyczkę. Zwinna i szybka. Umie walczyć każdą bronią.

Historia:Urodziłam się w zatoce rybaków. Moja rodzina, jak też inne utrzymywała się z połowu ryb.  Od małego dzieci uczono pływać i tak też było ze mną. Urodzona w rodzinie wielodzietnej nie miałam lekko. Szczególnie, że byłam najmłodsza. Czyli sługa aż do tej pory jak urodzi się młodsze rodzeństwo. Niestety moja mama nie bardzo chciała jeszcze jedno dziecko. Inaczej, całe życie jako służąca. A jednak uciekłam, przynajmniej tak mi się wydawało. Na drugi dzień odnalazł mnie nie chcący ojciec i tak znów męczarnie z rodzeństwem. Moje próby ucieczki trwały nie cały rok, wszystko jednak kończyło się tak samo. W końcu wycieczka, rodzice postanowili odpocząć. Poszliśmy nad morze. Przynajmniej parę chwil bez- Przynieś mi tamto!. Pływanie nie trwało długo. Rekin wciągnął mnie pod tafle wody i po mnie. Po pewnym czasie obudziłam się na plaży. Cała w krwi, ale cała. Pobiegłam do domu. Rodzice się tak cieszyli, że przeżyłam. Niestety nie na długo. Na drugi dzień obudziłam się, cała w krwi obok rozszarpanych rodziców i rodzeństwa. Potem wygnanie z wioski. Byłam "Czarownicą" według nich. W tym czasie poznałam wielu ludzi, którzy nauczyli mnie wiele interesujących rzeczy, ale nie kończyli zbyt dobrze... Ąż w końcu znalazłam to miejsce.
Moc:Wiedza.

Gdzie chcesz mieć Mieszkanie: Jezioro Nadejścia ( Wyspa Nory).

Czy zgadasz się aby, admin umieścił twoją nazwę i zarobione pieniądze w bankowości?Tak
Obrazki przedstawiające pierwszą i drugą formę:






Moja maska:


Sukienka:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2014, 16:37:48 wysłana przez Nora »
                     To co mam przy sobie:
- 5 cukierków.

Wygląd -

Imię - Samara
Płeć - Dziewczynka
Rasa - Manticore
Odmiana - Mrok
Ataki - chwilowa ślepota wroga i przywoływanie 'cienia' (takie dzikie stworzenie zatrzymujące serce ofiary, może także straszyć po nocach, cień oczywiście i spełniać pomniejsze zachcianki. Cień który będzie posłuszny Samarze to Orkhaem).

Zuzm

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1649
  • Reputacja +11/-1
  • Nienawiść po czasie słabnie...
    • Zobacz profil
Odp: Nora
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2014, 19:13:02 »
Jej, rekin, nie sądziłam, że ktoś go weźmie. No wszystko dobrze historia dobra, moc. Dobra. Już isę zajmuję. Mamy dziecko! Pierwszy niepełnoletni... chyba
Towarzysz

Imię- Delgado
Płeć- Chłopiec
Rasa- Akuma
Odmiana- Ogień
Ataki- Rozgrzewa otoczenie wokół wroga, zianie ogniem
Poziom - 3

STATYSTYKI[color]
Siła: 40
Szybkość/Zręczność: 60
Wiedza: 60
Zmysły: 50



Paczaj! Tu jest więcej!


 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
modygtasa madagaskar nielegalnewyscigi wiedzmy stadoterra