Informacja > Początki

Chcesz zwierza, to czytaj.

(1/2) > >>

Zuzm:
Rozumiem, że większość postaci chce mieć towarzysza lecz ,żeby go zdobyć trzeba stosować się do pewnych zasad i toku czynność :
1.Przeczytaj wszystko co tu jest, tylko uważnie
2.umów się na spotkanie z nauczycielem (Zuzm) w akademii na testy właściciela. - i tak NIKT tego nie robi
3.przyjdź na spotkanie ... Tylko pamiętaj ,to zawsze jest sala 3
4.odpowiedz na kilka pytań ...tylko szczerze!
5.odbierz zwierzaka
6.dbaj o niego, karm go, czyść go, baw się z nim
7.jeśli zachoruje to zgłoś się do mnie na badania/leczenie -czy jak już macie  towarzysza to możecie robić mu choroby i rany... mam nudno w szpitalu
8.Jak masz samiczkę i ona ma przyjaciół w swoim świecie to jest możliwość że może, tak niekoniecznie, jak kto chce itp. że zajdzie w ciąże. Wtedy wchodzisz do mnie i wielkim wrzaskiem " CO JEJ SIĘ DZIEJE?!!", ja coś tam robię i puff... można mieść młodego. Aby był młody rodzice nie muszą być tej samej rasy, czy odmiany.
9.Jeśli chcesz aby twój towarzysz uczył się nowych zdolności, zaklęć, umiejętności, ataków itp. to płacisz nauczycielowi odpowiednią ilość monet, a on przeprowadza specjalne treningi dla towarzysza.
10. No ważne jest aby  w TWOIM podpisie był mały kawałek w którym jest pokazany niniejszym:
Wygląd -tu dajesz obrazek z wyglądem jaki pokazał ci nauczyciel
Imię -tu sam/sama ustalasz
Płeć - nauczyciel mówi przy zdobywaniu
Rasa --------------//-----------------
Odmiana ----------//------------------
Ataki -------------//---------------------------




Tak jak można przeczytać, każdy zwierz evoluuje... Zrobiłam rospiskę.

1 trening
20M
Podwyższenie pierwszej mocy

2 trening
30M
Nowa moc

3 trening
35M
Podwyższenie 2 mocy

4 trening
45M
Podwyższenie 3 mocy

5 trening
100M
Evoluacja i super moc

Każdy kolejny +15M, i coś tam, jeszcze nie wiem co.

CIĄŻA!
Czas rozrodu jest najczęściej od października do lutego. Towarzysze przechodzące mutacje chemiczną są słabsi niż ci, którzy mają oboje rodziców za towarzyszy.
Na początek delikatnie rośnie brzuch.
Przyszła matka zaczyna się chwilowo zmieniać, czyli uznając, że je mięso, zaczyna obgryzać rośliny, jak je rośli no próbuje mięsa, a jak je niematerialność (dusze, mrok, światło, koszmary, sny itp.) zaczyna spożywać rzeczy materialne.
Później wymioty.
Nagłe omdlenia.
I do weterynariatu. Jak staniesz na środku i krzykniesz 'CIĄŻA' czy coś w ten teges to ja się zjawiam jak najszybciej mogę i odbieram poród. To znaczy można próbować samemu, ale trzeba ustabilizować rytm, zbadać młode i takie pierdółki.

Zuzm:
Dodałam rozpiskę treningów, dla zainteresowanych.

Sueil:
chciałabym zapisać zwierza na trening. Idę sobie do cb w 3 albo innej sali i mówię 'zapisuję Amiga na trening' i płacę?

Zuzm:
Wystarczy, że ustalimy na pw. Płacisz jak przyjdziesz. Nie musisz wcześniej tam wchodzić. Wystarczy, że napiszesz. Ale na razie mam plany. A dokładnie Leith ma. A ja muszę być.

Leith:
Buahahahahahahahahahahhaha >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej